background

Çamaşır Makinesi Bakım Özel Servis detayları İskitler

Çamaşır Makinesi Bakım, Tamircisi ve Bakımı konularında bilgiler

Çamaşır Makinesi Bakım Özel Servis detayları İskitler
Yuvam Teknik servisi, tamiri, servisleri, tamircisi, bakımı, onarımı yapan firmamız Ankara beyaz eşyası arıza yapan kişilerin ilk tercih ettikleri Yuvam Teknik servisidir. Tüm malzemelerimiz garantili ve orijinaldir.
Bizimle 0 312 418 4 007 iletişime geçtiğinizde yerinde servis için, size en yakın bölgedeki arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde; yardımcı olmak için orada olacaktır. Makineler çoğunlukla banyoda bulunmaktadır, banyonun sıcak ve nemli ortamı çamaşır makinelerimize uygun olmaması sebebi ile bozulma veya yıpranma durumu kaçınılmaz oluyor. Menşei belli olmayan, markasız ve kalitesiz cihazları alarak paranızı çar çur etmeyiniz. Hangi marka ve model olursa olsun çamaşır makinesi arızaları için 0 312 418 4 007 nolu telefondan firmamızı arayarak tam ve kusursuz servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Ankara İskitler Çamaşır Makinesi Bakım hizmetlerimiz yanısıra, Tuzluçayır Çamaşır Makinesi Bakım, Hacı Kadın Çamaşır Makinesi Bakım, Beytepe Çamaşır Makinesi Bakım, Kırkkonaklar Çamaşır Makinesi Bakım şeklinde Ankara ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.

  TIKLA ARA +90 312 418 40 07   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Atölyeye iş taşımamaya gayret gösteriyoruz

Yerinde tamirat

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım