background

Ankara Klima-Kombi Arıza - Çayyolu Özel Servisler

Klima-kombi Arıza, Tamiratı ve Tamircileri konularında bilgiler

Ankara Klima-Kombi Arıza - Çayyolu Özel Servisler
Tüm hizmetlerimiz 1 yıl firma garantilidir. Firmamız, aynı gün servis, orjinal yedek parça ve bir yıl parça garantisi mantığı ile hareket etmektedir. Beyaz Eşya Çağrı Merkezimiz, tüm gün sizlerin arıza giderim taleplerinizi dinlemekte ve Markalı Beyaz Eşyalarınızın tamiratı noktasında size en yakın gezici servislerimizi yönlendirmektedir. Halihazırda büyük beyaz eşya markalarının yanı sıra sadece bunların üretimini yapan da epey marka vardır, bu da sektörün genişliğinin bir göstergesidir.
Uzman yöntem kadromuzla siz değerli müşterilerimize en güzel hizmet vermek için uğraşmaktayız. Müşteri memnuniyeti Ankara Profilo servisi olarak esas ilkemizdir. Pazar günleri bile kolayca ulaşacağımız servisimize 0 312 418 4 007 arıza kaydınızı yaptırarak randevu alınız.
Kombinizde yaşayacağınız herhangi bir arıza vaziyetinde bizleri çağrı merkezlerimizinden 0 312 418 4 007 arayabilir servis kaydı yaptırabilirsiniz. Beyaz Eşya servisi işinde gerçekleştirdiğimiz tamir ve arızaların giderilmesi işlerinin yanında bakım yükümlülükleri ayrı bir yere sahiptir.
Ankara Çayyolu Klima-Kombi Arıza hizmetlerimiz yanısıra, Bilkent Klima-Kombi Arıza, Altındağ Klima-Kombi Arıza, Uğur Mumcu Mahallesi Klima-Kombi Arıza şeklinde Ankara ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.

  TIKLA ARA +90 312 418 40 07   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Atölyeye iş taşımamaya gayret gösteriyoruz

Yerinde tamirat

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım