background

Ankara İncek Beyaz Eşya Tamir

Beyaz Eşya Tamir ve Tamircisi, Beyaz Eşya Onarım Ankara

Ankara İncek Beyaz Eşya Tamir
Problem telefon desteği ile çözülemiyor ise gezici uygulama servisimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde onarımı için gereken olası bazı yedek malzemeleri temin edip kapınıza kadar gelir. Deneyimli kadromuzda tüm usul personelimiz beyaz eşya tamiri ve bakımı üzerine eğitim almış, Vestel beyaz eşya kullanıcılarına profesyonel standartlarda usul servis hizmeti vermekteyiz.
Yuvam Teknik olarak her marka market soğutma dolapları, market reyonu, vitrin tipi soğutucular, teşhir dolapları, endüstriyel soğutucu buzdolabı, soğutma dolapları, endüstriyel buzdolabı imalatı, reyon buzdolaplarını Ankara tamir ve periyodik bakımlarının kusursuz servisliğini yapmaktayız. Yuvam Teknik buzdolabı servisi ekibimiz hem evlerinizde, hem de sanayi tipi her türdeki soğutma cihazlarınıza istenen sağlam servis yaklaşımını vermektedir.
Ankara İncek Beyaz Eşya Tamir hizmetlerimiz yanısıra, Natoyolu Beyaz Eşya Tamir, Kuzey Ankara TOKİ Beyaz Eşya Tamir, Kavaklıdere Beyaz Eşya Tamir, Aktepe Beyaz Eşya Tamir şeklinde Ankara ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.

  TIKLA ARA +90 312 418 40 07   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Atölyeye iş taşımamaya gayret gösteriyoruz

Yerinde tamirat

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım