background

Ankara Derin Dondurucu Onarım

Derin Dondurucu Onarım, Tamircisi ve Arıza konularında bilgiler

Ankara Derin Dondurucu Onarım
Yuvam Teknik olarak tüm marka kombi ve beyaz eşyalarına eski ya da yeni olduğu fark etmeksizin servis imkânı sağlamaktan büyük mutluluk duymaktayız. Yuvam Teknik olarak her marka sütlük soğutma dolapları, market reyonu, vitrin tipi sogutucular, teşhir dolapları, endüstriyel soğutucu buzdolabı, soğutma dolaplarını Ankara tamir ve periyodik bakımlarının hatasız servisliğini yapmaktayız. Doğal gaz kombi ve klima ve beyaz eşya sistemlerinde kullanılan teknolojilerin değişim geçirmesi ve yenilenmesinden dolayı şirketimiz tarafından verilen eğitimler son derece büyük bir ehemmiyet taşımaktadır.
Yuvam Teknik olarak tamir, montaj, yedek parça gibi tüm işleriniz için uzman kadromuzla her zaman hizmetinizdeyiz. Haftanın 7 günü ve 24 saati hizmet veren servisimiz daima müşterilerine en hızlı servis hizmeti sunmaktadır.
Fatih Profilo servisi olarak talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirebilir, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz. Ürünlerin arıza halinde tamirlerinin önemi ev kullanıcıları ve işletmeler için büyük oranda artmaktadır.
Ankara Fatih Derin Dondurucu Onarım hizmetlerimiz yanısıra, Altındağ Derin Dondurucu Onarım, Kuşçağız Derin Dondurucu Onarım, Çiğdem Mahallesi Derin Dondurucu Onarım, Dikmen Caddesi Derin Dondurucu Onarım şeklinde Ankara ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.

  TIKLA ARA +90 312 418 40 07   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Atölyeye iş taşımamaya gayret gösteriyoruz

Yerinde tamirat

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım