Ana Sayfa Tamirini Yaptığımız CihazlarKlima ServisiKombi BakımıBeyaz eşya Servisi-Tamiriİletişim TelefonuAnkara Beyaz Eşya Haberleri
Beyaz Eşya Servisi
Kombi Bakım Tamir Servisi
Klima Bakım Servisi

Klima Özel Servisler - Ankara Beko Onarımı

Firmamız Abidinpaşa Beko servisi ve Abidinpaşa Beko servisi ile tüm Abidinpaşa ve çevresinde aynı kalite ve hızla metod servis hizmeti vermektedir. Hizmetlerimiz uzman aşama servis firmamız tarafından sağlanmakta olup 1 sene boyunca işçilik garantili olarak sunulmaktadır.

Tesisimiz tüm müşterilerimize açık olup; dilediğiniz zaman tesisimizi ziyaret edip, halılarınızın ne şartlarda yıkandığını görebilir veya müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Hizmetimiz müşteri memnuniyeti üstüne kurulmuş olan bir hizmettir. Firmamızda orjinal olmayan parçalar kesinlikle kullanılmamaktadır. Bozulmuş Beko bulaşık ve çamaşır makinenizi tamir ettirmek istiyorsanız, uygun fiyata tamir ediyoruz.

Ankara Abidinpaşa Klima Onarımı hizmetlerimiz yanısıra, Sanatoryum Klima Onarımı, Bülbülderesi Caddesi Klima Onarımı, Etimesgut Klima Onarımı, Aydınlıkevler Klima Onarımı şeklinde Ankara ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Arçelik Servisi
Bosch Servisi
Demirdöküm Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi
Vestel Servisi
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler