Ana Sayfa Tamirini Yaptığımız CihazlarKlima ServisiKombi BakımıBeyaz eşya Servisi-Tamiriİletişim TelefonuAnkara Beyaz Eşya Haberleri
Beyaz Eşya Servisi
Kombi Bakım Tamir Servisi
Klima Bakım Servisi

Etlik Ankara Buzdolabı Bakım ve Onarım Fiyat detayları

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra, Alarko servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir. Teknik uzman ekibi ile gerçekleştirdiği klima tamiri ve klima bakımı işlemleri için 1 yıl garanti vermektedir. Sorunu inceleyen aşama ekibimiz sizlere çözüm yollarını sunar sizlerin onayını alan teknisyenlerimiz bakım ve onarıma başlar.

Alarko marka beyaz eşyalarınıza tamir, bakım ihtiyaçlarınızda bizimle 0 312 418 4 007 iletişim kurabilirsiniz. Cihazınızın kendi klima servisi hizmeti, özellikle sıcak yaz aylarında iş yükü altında boğulduğundan hızlı ve kaliteli hizmet sunamıyor.

Ankara Etlik Buzdolabı Bakım ve Onarım hizmetlerimiz yanısıra, Maltepe Buzdolabı Bakım ve Onarım, Akdere Buzdolabı Bakım ve Onarım, Demirlibahçe Buzdolabı Bakım ve Onarım, Şenlik Buzdolabı Bakım ve Onarım, Şehitkubilay Buzdolabı Bakım ve Onarım, Mebusevleri Buzdolabı Bakım ve Onarım şeklinde Ankara ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Arçelik Servisi
Bosch Servisi
Demirdöküm Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi
Vestel Servisi
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler