Ana Sayfa Tamirini Yaptığımız CihazlarKlima ServisiKombi BakımıBeyaz eşya Servisi-Tamiriİletişim TelefonuAnkara Beyaz Eşya Haberleri
Beyaz Eşya Servisi
Kombi Bakım Tamir Servisi
Klima Bakım Servisi

Beyaz Eşya Bakımı Servisi Çiğdem Mahallesi

Tahliye borularındaki bir tıkanıklık nedeniyle zamanla makinenizden negatif kokular duyabilirsiniz. Müşterilerimize servis hizmeti sağlarken titizlik ve temizliği ön planda tutarak etkin ve kalıcı onarım hizmeti sağlayan Yuvam Teknik servisi bu alanda sektöründe lider konumda olan bir beyaz eşya servis kuruluşudur. Düzenli olarak bakımı yaptırılan ve de en ufak bir arızalanmalarda kişilerin vakit kaybetmeden bir aşama servisten destek alması gerekmektedir.

Firmamız Bosch – Siemens, Beko – Arçelik – Altus, Vestel – Regal, Ariston, Indesit, Profilo, White Westinghouse marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorunda size en kaliteli hizmeti vermektedir. Günümüzde yeni nesil tüketiciler özellikle ev yaşamlarının tüm alanlarında bu cihazlarla yaşadıkları için belki çok kıymetini bilemeyebilirler. Uzman kadromuzla sizlere son derece kaliteli ve ekonomik tamir hizmeti sunuyoruz. Cihazlarınızın montajını yaptığımız gibi, cihazların bulundukları alandan sökülerek de-monte edilmesi için de çağrı merkezimizi 0 312 418 4 007 arayabilirsiniz.

Ankara Çiğdem Mahallesi Beyaz Eşya Bakımı hizmetlerimiz yanısıra, Karakusunlar Beyaz Eşya Bakımı, Kabil Caddesi Beyaz Eşya Bakımı, Maltepe Beyaz Eşya Bakımı, İncesu Beyaz Eşya Bakımı, Törekent Beyaz Eşya Bakımı şeklinde Ankara ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Arçelik Servisi
Bosch Servisi
Demirdöküm Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi
Vestel Servisi
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler