Ana Sayfa Tamirini Yaptığımız CihazlarKlima ServisiKombi BakımıBeyaz eşya Servisi-Tamiriİletişim TelefonuAnkara Beyaz Eşya Haberleri
Beyaz Eşya Servisi
Kombi Bakım Tamir Servisi
Klima Bakım Servisi

Beyaz Eşya Bakımı - Ankara Solfasol

Yuvam Teknik olarak hijyenik hizmet anlayışımızla arızaları ortamı kirletmeden yok etmekteyiz. Solfasol Bosch servisi olarak siz değerli müşterilerine kesintisiz hizmet sunuyoruz bu nedenledir ki servisimize 7/24 istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında çok sık kullandığınız ve epeyce fazla ihtiyacınız olan buzdolaplarınız için sizler de firmamıza ulaşarak sorunları iletebilir, ya da genel bir bakım hizmeti alabilirsiniz. Ankara şehrinde tecrübemiz ile bir çok beyaz eşya markası için buzdolabı bakım ve servis hizmeti sunmaktayız. Hizmetimiz sırasında cihaz ile alakalı arıznanın ortadan kaldırılması için parça değişimi yapılacak ise, değişen parçaya 1 yıllık garanti alanında değiştiriyoruz.

Ankara Solfasol Beyaz Eşya Bakımı hizmetlerimiz yanısıra, Altınpark Beyaz Eşya Bakımı, Piyangotepe Beyaz Eşya Bakımı, Maltepe Beyaz Eşya Bakımı, Sıhhiye Beyaz Eşya Bakımı, Plevne Beyaz Eşya Bakımı, Mamak Beyaz Eşya Bakımı, Çankayada Beyaz Eşya Bakımı, Karapürçek Beyaz Eşya Bakımı şeklinde Ankara ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Arçelik Servisi
Bosch Servisi
Demirdöküm Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi
Vestel Servisi
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler