Ana Sayfa Tamirini Yaptığımız CihazlarKlima ServisiKombi BakımıBeyaz eşya Servisi-Tamiriİletişim TelefonuAnkara Beyaz Eşya Haberleri
Beyaz Eşya Servisi
Kombi Bakım Tamir Servisi
Klima Bakım Servisi

Batıkent Ankara Bulaşık Makinesi Tamircisi Firması detayları

Özel Arçelik-Beko servisi olarak sunmuş olduğumuz usul servis hizmetlerimiz bir yıl işçilik ve orjinal parça garantilidir. Kombi tamiri hizmeti veren ve kombi servislerinden öncelikli olarak iyi bir kullanıcı olabilmeyi ve kombi kullanırken hangi noktalara önem etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Amortisörlerinde bozulma olan bir çamaşır makinesi içi kısımda bulunan parçalara zarar verebilir, makine çok ses yapar hoplamaya zıplamaya başlar hatta yerinden metrelerce uzağa kadar hareket eder. Kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi veya klima şimdi bozuldu ise Yuvam Teknik servisi arızayı ortalama 2 saat içerisinde giderecek yetkinlikte servis hizmeti sunmaktadır. Arçelik-Beko servisleri olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalısmaktayız.

Ankara Batıkent Bulaşık Makinesi Tamircisi hizmetlerimiz yanısıra, Beşikkaya Bulaşık Makinesi Tamircisi, Kayaş Bulaşık Makinesi Tamircisi, Tandoğan Bulaşık Makinesi Tamircisi, İlker Bulaşık Makinesi Tamircisi, Plevne Bulaşık Makinesi Tamircisi, İvedik Caddesi Bulaşık Makinesi Tamircisi, Kızılay Bulaşık Makinesi Tamircisi, Ufuktepe Bulaşık Makinesi Tamircisi şeklinde Ankara ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Arçelik Servisi
Bosch Servisi
Demirdöküm Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi
Vestel Servisi
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler