Ana Sayfa Tamirini Yaptığımız CihazlarKlima ServisiKombi BakımıBeyaz eşya Servisi-Tamiriİletişim TelefonuAnkara Beyaz Eşya Haberleri
Beyaz Eşya Servisi
Kombi Bakım Tamir Servisi
Klima Bakım Servisi

Tamirini Yaptığımız Cihazlar

Ankarada Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğu üzerine kurulu bir sistemimiz var. Ankara ilinin Çankaya, Keçiören Mamak, Yenimahalle, batıkent, Dikmen, Çayyolu, Ayrancı ilçesinde doğru usul hizmeti veren onca firma içinde lı buzdolabı, klima, kombi, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ürünlerinize kaliteli, emin ve bütçe dostu fiyatlandırmayı bir arada sunan birkaç firmadan biri olduğumuzu iddia ediyoruz. servis merkezi bir şekilde arızalanan veya bakım ihtiyacı hisettiğiniz tüm marka buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, klima için aşama destek ve garantili yedek parçalarımızda yerinde servis hizmeti sağlamaktayız. Garantili işçilik ve parça değişimi ile Ankara içinde bölge veya semt ayırt etmeden tamir, onarım, bakım gibi konularda montaj işlemleri ile beraber yanınızda olmaktayız. beyaz eşya servisi buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası gibi alanlarda arıza kurulum ve benzeri istekleriniz doğrultusunda sizlere çok kısa süre içinde ulaşıp hatasız ve sağlıklı çözüm üretmektedir. İhtiyaç duyulan servis hizmetleri, cihazınızın kalitesini bir üst seviyeye çıkaracak ve daha uzun ömürlü olmasına katkı sağlıyacaktır. Talepleriniz için firmamızı 03124184007 aramanız yeterlidir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da buzdolabı tamir olsun her türlü beyaz eşya için en kaliteli ve makul ücretli çözümler servis hizmetlerinde sizleri bekliyor. 

Ankara Beyaz Eşya Servisi 'ni arayarak buzdolabında çıkan arızalarda servis isteğinde bulunabilirsiniz. 

Güler yüzlü personel kaliteli hizmet ve hızlı çözüm adına sizler için buradayız. bir şekilde yıllardır insanların kullandıkları ve güvendikleri markadır. bir şekilde beklenti ve ihtiyaçlarınızı düzgün bir halde analiz edip en güzel hizmet veriyoruz. Giderek artan kaliteli hizmet anlayışımızın güvenlik şemsiyemiz altındaki tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz. her bölgeye servis hizmeti sunan alanında uzman kadromuz ve yılların geçmişi olup milyonlarca referans sahibidir. beyaz eşyalarınıza, vericelek servis hizmeti, deneyimli ve boyutunda uzman aşama servis ekibimizle gerçekleşecektir. Ankara Beyaz eşya servisi, bir çok marka için çamaşır makinenizde meydana çıkan tambur dönmemesi, kart arızası, programın çalışmaması gibi arızalarda beyaz eşya servisini arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. 

Ankarada servisimiz her geçen gün artan bilgi ve tecrübemiz sizin sevgi ve güveniniz neticesinde artabilmektedir. 

Firmamız tarafından tamir edilen tüm beyaz eşya cihazları garantilidir. Kombi ve klima tamiri bakımında Ankara nerede olursanız olun lütfen bizi [telefon] destek hattından ulaşın ve sorununuzu belirtin. Memnun olmadığınız durumlarda, bir daha aynı sorunla karşılaşmamanız ve varolan sorunlarınızı çözebilmek için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz. Kuruluş tarihimizden itibaren bir şekilde tüm ev eşyalarınızın bakım ve onarımında edindiğimiz tecrübe ile siz saygı ehemmiyet müşterilerimize hizmet ediyoruz. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi şebeke sisteminden su kullanan cihazlarda elektrik sistemlerindeki dalgalanmalara ek bir şekilde kireçlenme ve korozyon gibi sorunlar da görülebilmektedir. Son teknolojili gelişmeleri kendi bünyemiz içerisinde barındırarak kaliteli malzemeler sonucunda kısa sürede problemleri yok ediyoruz. Servisimiz tarafından değiştirilen orjinal yedek parçalar ( 1 ) Yıl servisimiz garanti kapsamındadır. Son teknolojiyle donatılmış ürünlerini aldığınız andan itibaren sizlere hizmet için buradayız. 

Arçelik Servisi
Bosch Servisi
Demirdöküm Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi
Vestel Servisi
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler